výroba pečiatok - gravírovanie laserom - rezanie laserom - pečiatky - 3D nápisy - veľkoplošná tlač - polystyrénové nápisy - samolepky - reklamné nápisy - reklamné plachty - banery - rollup - plagáty - renix


VYREZÁVANIE Z POLYSTYRÉNU

Cenovo prístupným a pritom veľmi efektným variantom trojrozmerného písma (loga, znaku ...) je polystyrénové písmo vyhotovené technológiou rezania horúcim drôtom.

Ako materiál používame expandovaný, alebo extrudovaný polystyrén. Expandovaný polystyrén (biely) je mäkkší s hrubšou štruktúrou a drsnejším povrchom.

Extrudovaný polystyrén, napr. Styrodur má jemnejšiu štruktúru, vyznačuje sa oveľa väčšou tuhosťou a hladkým povrchom. Na požiadanie polystyrénovú grafiku povrchovo upravujeme exteriérovými akrylovými farbami.

Rezanie vykonávame na CNC rezačke polystyrénu z tabulí v hrúbkach 10 - 100 mm. Maximálna veľosť rezaného obrazca v kuse je
480 x1200 mm (biely polystyrén 480x980 mm). Väčšie rozmery sa spájajú lepením. Minimálna veľkosť závisí od použitého typu písma a môže byť už od 5 cm. Menšie písmo a znaky vyrezávame z penovej sendvičovej dosky KAPA laserom.

Výhodou polystyrénovej grafiky je nízka hmotnosť, jednoduchá montáž (lepenie na fasádu, výstavné panely, alebo iný podklad...) - nevyžaduje vŕtanie. Používa sa vo výstavnictve, v interiérových i exteriérových priestoroch firiem a predajní, závesné štíty (vinárne, pohostinstvá ...).

polystyrénové nápisy
rezanie polystyrénu
vyrezávanie zi styroduru
rezanie horúcim drotom
reklamná tabuľa
nápis z polystyrénu
znaky z polystyrénu
polystyrénové nápisy
3d písmo
3d písmo polystyrén
logo polystyrén
vývesný štít
logo
polystyrénové písmo 3d
dibond polystyrén
styridtr rezanie
polystyrénový nápis logo
3d nápis
logi 3d
interierivé tabule
nápis exteriér
písmená z xps
nápos z eps
náposy logo
polystyrén 5cm
vyrezávanie
3d písmo
polystyrenové znaky
polystyrénový nápis albatros
akrylový farba
polystyrénový nápis r
vyrezávanie z polstyrénu
rezanie laserom
retanie laserim kapa
polstyrenovžý nápis petit
nápis stroj
reklamná tabula s nápisom
hej,sk
obchodnýdomsk
slovaktual
dámska mída
raven
pomedený nápis
talkive
ďakujeme za návštevu
renix@nextra.sk